B2B - Business to Business

Meble IDEOVO do przestrzeni komercyjnych i instytucjonalnych - handlu detalicznego, salonów wystawowych, biur, miejsc wydarzeń, hoteli i obiektów korporacyjnych, przestrzeni i instytucji.

Od ponad dwudziestu lat IDEOVO ma zaszczyt łączyć siły z wybraną grupą sprzedawców detalicznych, menadżerów targów, operatorów salonów, przedsiębiorcówm czy właścicieli hoteli. Specjalizujemy się w wzbogacaniu wybranych wydarzeń i przestrzeni naszym charakterystycznym stylem. Na życzenie realizujemy unikalne, starannie wykonane projekty, które spełniają potrzeby i specyfikacje naszych klientów.

Aspekt detaliczny

Kolekcja mebli IDEOVO Design Furniture obejmuje różnorodną gamę produktów przeznaczonych do niestandardowych prezentacji w handlu detalicznym, wraz z trwałymi podstawowymi elementami wyposażenia i wysokiej klasy wyposażeniem sklepów, które obejmują szerokie spektrum koncepcji. Nasze doświadczenie obejmuje sklepy z modą, sklepy rowerowe, garaże dla zabytkowych motocykli,  księgarnie,  zakłady fryzjerskie oraz punkty gastronomiczne i spożywcze.

Wyposażenie w meble biura i salonu

Łącząc estetykę z praktycznością, nasz katalog Authentic Furniture obejmujący biurka, półki, kredensy, wieszaki na ubrania, ławki i hokery to optymalny wybór do wyposażenia biur i salonów wystawowych. Solidna i funkcjonalna konstrukcja sprawia, że można je zastosować w warsztatach, pracowniach i galeriach. Prosty, efektowny design upiększa każdą przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny charakter IDEOVO. Co więcej, naszą ofertę mebli kuchennych można dostosować od kompaktowych kuchni kawiarnianych po w pełni funkcjonalne aneksy kuchenne, odpowiednie do przestrzeni dowolnej wielkości.

Targi i przestrzenie eventowe

Będąc od lat niezawodnym partnerem organizatora targów, zespół IDEOVO aktywnie uczestniczy w wydarzeniach jako dostawca stoisk targowych i kompleksowych rozwiązań wyposażenia.

Gastronomia i hotele

Aby służyć branży gastronomicznej i hotelarskiej, IDEOVO Design Furniture oferuje podstawowe produkty, od łóżek, lamp, urządzeń kuchennych, szaf, stołów, ławek, stołków barowych, szafek i różnych akcesoriów, w tym wieszaków, haczyków i półek ściennych. Dostosowane do indywidualnych wymagań, z przyjemnością oferujemy niestandardowe wymiary mebli i dostosowujemy je do stylu danej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu :)